Grafik

Treningi Capoeira rozwijają koordynację i poczucie rytmu, poprawiają dynamikę oraz w sposób naturalny kształtują sylwetkę. Rezultaty są zauważalne już po pierwszych treningach. W pierwszej kolejności następuje poprawa ogólnego samopoczucia z czasem spadek masy, poprawa kondycji i wyglądu sylwetki.

 

Treningi dla dorosłych:

 

Każdy trening rozpoczyna się od specjalistycznej rozgrzewki przygotowującej ciało i umysł do ruchów, które będą wykonywane w dalszych częściach zajęć. Po rozgrzewce następuje indywidualny trening technik zaplanowanych na konkretne zajęcia. Kolejną częścią jest trening technik w parach. Końcówka treningu poświęcona jest na wzmacnianie i rozciąganie.

 

Treningi dla dzieci:

 

Podobnie jak trening dla dorosłych treningi dla dzieci rozpoczynają się od specjalistycznej rozgrzewki. W kolejnych częściach nauka odbywa się w formie dostosowanych do grupy wiekowej zabaw i gier integracyjnych, w których wpleciona jest nauka technik. Również w przypadku dzieci trening zakończony jest ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi.

 

Treningi prowadzone są na Warszawskiej bliskiej Woli w Hali Sportowej „Koło” w klubie RICARD Fitness & Fight Club przy ulicy Obozowej 60.